Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Најгрди автомобили низ историјата

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Најгрди автомобили низ историјата Empty
ПишувањеПредмет: Најгрди автомобили низ историјата   Најгрди автомобили низ историјата Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 3:28 pm

Секако има многу грди коли по светот . Која е најгрда според вас? за мене е дефинитивно Запорожец:
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Најгрди автомобили низ историјата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Најгрди автомобили низ историјата Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 6:02 pm

Најгрди автомобили низ историјата 40fiatmultiplaoz3
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Најгрди автомобили низ историјата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Најгрди автомобили низ историјата Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 10:58 pm

фиче...........хехехе радосен радосен Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Најгрди автомобили низ историјата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Најгрди автомобили низ историјата Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:23 pm

Stolee напиша:
Најгрди автомобили низ историјата 40fiatmultiplaoz3


Дефинитивно таа е најгрдата кола... Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Најгрди автомобили низ историјата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Најгрди автомобили низ историјата Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 2:01 pm

fico
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Најгрди автомобили низ историјата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Најгрди автомобили низ историјата Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најгрди автомобили низ историјата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Автомобили и мотори-
Отиди до: