Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Најдобар централен одбрамбен играч

Go down 

Најдобар централен одбрамбен играч
Nemanja Vidic(Manchester)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar75%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 75% [ 3 ]
John Terry (Chelsea)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Carles Puyol (Barcelona)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Rio Ferdinand (Manchester)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Alessandro Nesta (Milan)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar25%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 25% [ 1 ]
Philipe Mexes (Roma)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Fabio Cannavaro (Real M.)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Ivan Cordoba (Inter)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Alex (Chelsea)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Некој друг (наведи)
Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar0%Најдобар централен одбрамбен играч Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Најдобар централен одбрамбен играч Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар централен одбрамбен играч   Најдобар централен одбрамбен играч Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 6:18 pm

Според мене е Немања Видиќ...
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Најдобар централен одбрамбен играч Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар централен одбрамбен играч   Најдобар централен одбрамбен играч Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 11:43 pm

Мислам дека е Видиќ....
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Најдобар централен одбрамбен играч Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар централен одбрамбен играч   Најдобар централен одбрамбен играч Icon_minitimeСаб Јан 09, 2010 12:48 am

НЕСТА ! радосен
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Sponsored content
Најдобар централен одбрамбен играч Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар централен одбрамбен играч   Најдобар централен одбрамбен играч Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар централен одбрамбен играч
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: