Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вицеви без наслов

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 4:53 pm

Наставниче, наставниче! Адријан се гаџа, Биба се додева! радосенрадосен
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 4:55 pm

Оди дете во продавница и вели
~Чичко имате од оние кифлите од 10 денари?
Продавачот вели имаме
~А колку пари се??
Продавачот 20 lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 11:11 pm

Си биле сто мравки и отишле да го тепаат слонот. Сите се качиле врз слонот, но тој се растресол и сите мравки паднале, а само една останала и овие одоздола викале: “Удави го задави го оле оле“ Хаха Хаха
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeСаб Фед 07, 2009 10:29 pm

Чак Норис го преживеал абортусот на мајка му.lol! lol! закон alien
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:25 pm

Cak Noris go preziveal abortusot na majka mu. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:26 pm

Cak Noris koga ima proliv nesmee da prdne. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:27 pm

cak noris koga vleguva vo voda ne stanuva mokar,vodata stanuva cak noris. lol!
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:29 pm

Cak Noris znae da deli so nula.
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:33 pm

Chuck Norris je uspeo da preleti Bermudski Trougao...bez aviona! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Вицеви без наслов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви без наслов   Вицеви без наслов Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицеви без наслов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Хумор-
Отиди до: