Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кирилица или..?

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Кирилица или..? Empty
ПишувањеПредмет: Кирилица или..?   Кирилица или..? Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 7:58 pm

Одберете си вие на кој јазик ке пишувате кирилица или латиница радосенрадосен

Мислам ако сте почнеле со кирилица и до крај си пишувајте
А ако сте почнале со латиница исто така пишувајте, а не некој едн пост на кирилица друг пост на латиница... Фраер
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Кирилица или..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кирилица или..?   Кирилица или..? Icon_minitimeНед Фед 15, 2009 12:59 pm

Ќирилица!!!
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
 
Кирилица или..?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Игла...-
Отиди до: