Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Барам програма...

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Барам програма... Empty
ПишувањеПредмет: Барам програма...   Барам програма... Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:47 pm

Овде може да побарате некој програми...
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
Bubo
Почетник
Bubo

Број на мислења : 24
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Барам програма... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Барам програма...   Барам програма... Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 8:37 pm

Може ли некој да ми даде линк за симнување на phpBB3 или VBulletin???
Вратете се на почетокот Go down
 
Барам програма...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Оперативни системи и програми-
Отиди до: