Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Во која македонска фирма би сакале да се вработите

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:40 pm

Значи кога би можеле да бирате каде би се вработиле?

Не ми треба директорска позиција ама би сакал во Т-Хоме. Ем имаат добра плата ем немаш заебанции како што слушам по другиве и си имаш бесплатни разговори и попусти за телефони.
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:22 pm

Јас кога би имала можност би сакала да се вработам како адвокат или во судот(судија)...
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeПон Фед 09, 2009 12:50 am

Јас во владата....
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeЧет Фед 12, 2009 1:44 am

Не знам не сум размислувала.....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Во која македонска фирма би сакале да се вработите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Економија и Бизнис-
Отиди до: