Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кој е најубав град во Македонија и зошто?

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Кој е најубав град во Македонија и зошто? Empty
ПишувањеПредмет: Кој е најубав град во Македонија и зошто?   Кој е најубав град во Македонија и зошто? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:23 pm

Според мене е Струмица...
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Кој е најубав град во Македонија и зошто? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав град во Македонија и зошто?   Кој е најубав град во Македонија и зошто? Icon_minitimeНед Фед 08, 2009 2:43 pm

Скопје... lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Кој е најубав град во Македонија и зошто? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав град во Македонија и зошто?   Кој е најубав град во Македонија и зошто? Icon_minitimeЧет Фед 12, 2009 1:33 am

Скопје.Струмица,Радовиш
Вратете се на почетокот Go down
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Кој е најубав град во Македонија и зошто? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав град во Македонија и зошто?   Кој е најубав град во Македонија и зошто? Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 7:36 pm

И јас мислам дека е струмица....
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Кој е најубав град во Македонија и зошто? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав град во Македонија и зошто?   Кој е најубав град во Македонија и зошто? Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 2:11 pm

Skopje flower flower
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој е најубав град во Македонија и зошто? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав град во Македонија и зошто?   Кој е најубав град во Македонија и зошто? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој е најубав град во Македонија и зошто?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Македонски градови-
Отиди до: