Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Екстрмни “Скриени камери“

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Екстрмни “Скриени камери“ Empty
ПишувањеПредмет: Екстрмни “Скриени камери“   Екстрмни “Скриени камери“ Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 12:36 am

Еве да видите што значи екстремно плашење на луѓе во "скриена камера"!
Е овој клип е за да видите зошто во Русија не треба да правите скриена камера!

Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Екстрмни “Скриени камери“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Екстрмни “Скриени камери“   Екстрмни “Скриени камери“ Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:33 pm

Жалничко утепа го детето цццццц.....
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Екстрмни “Скриени камери“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Екстрмни “Скриени камери“   Екстрмни “Скриени камери“ Icon_minitimeЧет Фед 19, 2009 12:07 pm

Ова не е скриена камера тие си играле со неа....
Повеке скриени камери се со смешки... Намигнува Лут
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Sponsored content
Екстрмни “Скриени камери“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Екстрмни “Скриени камери“   Екстрмни “Скриени камери“ Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Екстрмни “Скриени камери“
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Чек Дис Аут-
Отиди до: