Игла форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кој ке биде шампион во ЛШ?

Go down 

Кој ќе биде шампион во ЛШ?
Рома
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Челзи
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Интер
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Барселона
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar33%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 33% [ 1 ]
Ливерпул
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Ман.Јун
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar67%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 67% [ 2 ]
Баерн Минхен
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Арсенал
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Јувентус
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Реал Мадрид
Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar0%Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Кој ке биде шампион во ЛШ? Empty
ПишувањеПредмет: Кој ке биде шампион во ЛШ?   Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_minitimeСре Фед 04, 2009 8:31 pm

Па гледам веке дека се познати 16те екипи во следниот круг и да отворам тема КОЈ КЕ БИДЕ СПОРЕД ВАС ШАМПИОН ВО ЛШ ОВАА ГОДИНА?
И сакам образложение зошто мислите дека овој тим ке биде шампион не само со пост како ''Челзи дефинитивно'' или ''Јуве шампион''
вакви не образложи зошто мислиш дека ке биде шампион по играта тактиката итн.

Да споменам во 16те кој колку пати бил шампион па можеби и ке споредувате:

- Челзи 0
- Рома 0
- Интер 2
- Панатинаикос 0
- Барселона 2
- Спортинг 0
- Атл.Мадрид 0
- Ливерпул 5
- Ман.Јун 3
- Виљареал 0
- Лион 0
- Баерн Минхен 4
- Арсенал 0
- Порто 2
- Јувентус 2
- Реал Мадрид 9


Последни победници:
2007/2008 Манчестер Јунајтед
2006/2007 Милан
2005/2006 Барселона
2004/2005 Ливерпул
2003/2004 Порто
2002/2003 Милан
2001/2002 Реал Мадрид
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 27
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Кој ке биде шампион во ЛШ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ке биде шампион во ЛШ?   Кој ке биде шампион во ЛШ? Icon_minitimeНед Фед 08, 2009 11:15 pm

Барселона.... cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
https://igla.macedonianforum.net/forum.htm
 
Кој ке биде шампион во ЛШ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: