Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Какви филмови гледате?

Go down 

Кој жанр на филмови највеќе сакате да гледате
Комедија
Какви филмови гледате? Icon_voting_bar50%Какви филмови гледате? Icon_voting_bar
 50% [ 1 ]
хорор
Какви филмови гледате? Icon_voting_bar0%Какви филмови гледате? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Акција
Какви филмови гледате? Icon_voting_bar0%Какви филмови гледате? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Трилер
Какви филмови гледате? Icon_voting_bar50%Какви филмови гледате? Icon_voting_bar
 50% [ 1 ]
Драма
Какви филмови гледате? Icon_voting_bar0%Какви филмови гледате? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Романтика
Какви филмови гледате? Icon_voting_bar0%Какви филмови гледате? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Друго(што?)
Какви филмови гледате? Icon_voting_bar0%Какви филмови гледате? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 2
 

АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Какви филмови гледате? Empty
ПишувањеПредмет: Какви филмови гледате?   Какви филмови гледате? Icon_minitimeСре Фед 04, 2009 8:10 pm

Кои филмови највеќе ви се допаѓаат,дали сакате да се насмеете убаво,да гледате во напната атмосфера,или да се расплакувате на крај?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Какви филмови гледате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Какви филмови гледате?   Какви филмови гледате? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:46 pm

Па најмногу гледам комедија, трилери, акции и хорор гилмови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Какви филмови гледате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Какви филмови гледате?   Какви филмови гледате? Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:44 pm

Komedija,Romantika i filmovite na DISNY
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Какви филмови гледате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Какви филмови гледате?   Какви филмови гледате? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви филмови гледате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Филм и ТВ-
Отиди до: