Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Во кое основно или средно училиште учите?

Go down 
АвторПорака
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во кое основно или средно училиште учите? Empty
ПишувањеПредмет: Во кое основно или средно училиште учите?   Во кое основно или средно училиште учите? Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 11:42 pm

Оваа тема е за оние кои сакаат да споделат некои мислења со нас и да ни откријат каде учат.


Јас учам во гимназијата Јане Сандански во Струмица..
Вратете се на почетокот Go down
Bubo
Почетник
Bubo

Број на мислења : 24
Age : 24
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во кое основно или средно училиште учите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кое основно или средно училиште учите?   Во кое основно или средно училиште учите? Icon_minitimeСаб Фед 07, 2009 9:24 pm

Јас учам во Основнотот училиште Никола Карев во Радовиш..
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во кое основно или средно училиште учите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кое основно или средно училиште учите?   Во кое основно или средно училиште учите? Icon_minitimeНед Фед 08, 2009 7:48 pm

Основно училишто Крсте.Петков.Мисирков Радовиш.. Хаха
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Во кое основно или средно училиште учите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кое основно или средно училиште учите?   Во кое основно или средно училиште учите? Icon_minitimeЧет Фед 12, 2009 1:35 am

Основно училиште Крсте Петков Мисирков..
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Во кое основно или средно училиште учите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кое основно или средно училиште учите?   Во кое основно или средно училиште учите? Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 2:08 pm

Osnovno uciliste Kole Nedelkovski Skopje Razz Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Во кое основно или средно училиште учите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кое основно или средно училиште учите?   Во кое основно или средно училиште учите? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Во кое основно или средно училиште учите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Образование и Наука-
Отиди до: