Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Банирање од специфична тема

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Банирање од специфична тема   Пон Фед 02, 2009 1:10 am

Од денес и оваа опција е во функција. Ова ќе биде како пред-мерка за вистинскиот бан. Банови може да поставуваат само администраторите. Со ова ќе се намали бројот на заклучени теми заради некои луѓе на кои им бил досаден денот, па решиле да уништуваат теми...
Нормално, доколку банираниот член сфати дека направил грешка и изрази желба да биде одбаниран, банот може да се тргне. Ваквите барања ќе се упатуваат директно кај админите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
 
Банирање од специфична тема
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Известувања!-
Отиди до: