Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Разлика во години помеѓу брат/сестра

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 10:55 pm

Јас сум 2 години помал од сестра ми...радосен):
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 12:59 am

јас сум 1 година поголема од брат ми Среќен Среќен радосен радосен
Вратете се на почетокот Go down
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 11:05 pm

Јас сум две ипол години поголема од брат ми.... Среќен
Вратете се на почетокот Go down
nensy
Почетник
nensy

Број на мислења : 16
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitimeВто Фед 03, 2009 3:02 pm

Ја сум 3 години помала од брат ми.... Лут
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 7:45 pm

1 год...помал...... Лут Лут


Последната промена е направена од dimitaar на Саб Фед 28, 2009 6:52 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 2:06 pm

7 godini pomala od brat mi
Вратете се на почетокот Go down
Bubo
Почетник
Bubo

Број на мислења : 24
Age : 24
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitimeНед Мар 01, 2009 12:37 am

Јас сум 5 години помал од едната сестра а од другата 7 години affraid така да јас сум најмал Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Разлика во години помеѓу брат/сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разлика во години помеѓу брат/сестра   Разлика во години помеѓу брат/сестра Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Разлика во години помеѓу брат/сестра
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Дом и Семејство-
Отиди до: