Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Во кој град од Македонија не сте биле?

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во кој град од Македонија не сте биле? Empty
ПишувањеПредмет: Во кој град од Македонија не сте биле?   Во кој град од Македонија не сте биле? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 7:16 pm

Јас не сум бил во Македонски Брод Демир Капија Крива Паланка Делчево
Мислам дека се тие lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во кој град од Македонија не сте биле? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кој град од Македонија не сте биле?   Во кој град од Македонија не сте биле? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 7:23 pm

Дебар,Гостивар,Тетово,Куманово и др.. bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Во кој град од Македонија не сте биле? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кој град од Македонија не сте биле?   Во кој град од Македонија не сте биле? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 9:09 pm

јас не сум била вo: Македонски Брод ,Демир Капија,Дебар и др
Вратете се на почетокот Go down
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во кој град од Македонија не сте биле? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кој град од Македонија не сте биле?   Во кој град од Македонија не сте биле? Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 11:48 pm

Не сум била во Македонски брод, Дебар и други.....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Во кој град од Македонија не сте биле? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кој град од Македонија не сте биле?   Во кој град од Македонија не сте биле? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Во кој град од Македонија не сте биле?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Македонски градови-
Отиди до: