Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Омилен режисер

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Омилен режисер Empty
ПишувањеПредмет: Омилен режисер   Омилен режисер Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 4:48 pm

Дали имате некој режисер чии режирани филмови секогаш ви се допаѓаат? Никогаш не се сомневате во неговата оригиналност?
Кој е вашиот омилен режисер?
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
 
Омилен режисер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Филм и ТВ-
Отиди до: