Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Која боја преовладува во вашиот плакар?

Go down 
АвторПорака
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Која боја преовладува во вашиот плакар? Empty
ПишувањеПредмет: Која боја преовладува во вашиот плакар?   Која боја преовладува во вашиот плакар? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 4:22 pm

Сигурно имате омилена боја на вашата облека, па затоа оваа тема е за да ги споделите вашите омилени бои на облека кои преовладуваат во васиот плакар.


Јас ги обожавам сите бои на облеката обично кога е летната сезона боите кои ги има во мојот плакар најчесто се светли, а во зимната сезона се повеќе се темни боите на мојата облека.
Вратете се на почетокот Go down
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Која боја преовладува во вашиот плакар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која боја преовладува во вашиот плакар?   Која боја преовладува во вашиот плакар? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 11:41 pm

од се по малку ама повеке црната
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Која боја преовладува во вашиот плакар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која боја преовладува во вашиот плакар?   Која боја преовладува во вашиот плакар? Icon_minitimeНед Фед 08, 2009 3:05 am

Од се по малку........ Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Која боја преовладува во вашиот плакар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која боја преовладува во вашиот плакар?   Која боја преовладува во вашиот плакар? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Која боја преовладува во вашиот плакар?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Мода и Убавина-
Отиди до: