Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Колку често одите на фризер?

Go down 
АвторПорака
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Колку често одите на фризер? Empty
ПишувањеПредмет: Колку често одите на фризер?   Колку често одите на фризер? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 4:13 pm

Колку често одите на фризер?

Па вака бидејќи јас уживам во средувањето на мојата коса сакам да знам колку често одите на фризер. Јас ја средувам косата на секој три месеци ... Среќен
Вратете се на почетокот Go down
nensy
Почетник
nensy

Број на мислења : 16
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Колку често одите на фризер? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите на фризер?   Колку често одите на фризер? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 11:19 pm

Па со оглед на тоа што имам навистина густа коса морам еднаш месечно да одам на фризер....
Вратете се на почетокот Go down
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Колку често одите на фризер? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите на фризер?   Колку често одите на фризер? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 11:39 pm

Јас одам еднаш во месецот долга коса имам....)радосен Хаха
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Колку често одите на фризер? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите на фризер?   Колку често одите на фризер? Icon_minitimeНед Фед 08, 2009 3:05 am

На флизер одам 1 во годината...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Колку често одите на фризер? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите на фризер?   Колку често одите на фризер? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку често одите на фризер?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Мода и Убавина-
Отиди до: