Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Провери дали си МСН зависник?

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Провери дали си МСН зависник? Empty
ПишувањеПредмет: Провери дали си МСН зависник?   Провери дали си МСН зависник? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 3:45 pm

1.Некој ти кажува виц, а ти му враќаш со ЛОЛ.

2.Треба да одиш до продавница и им пишуваш авто порака на твоите другари само за да кажеш каде си.

3.Започнуваш да велиш хехехе наместо да се смееш.

4.Се нервираш кога ќе видиш некој со online име слично на твоето.

5.Твојата контакт листа има повеќе од 100 контакти.

6.Стануваш наутро и првото нешто што го правиш по кафе е проверуваш кој е он-лајн.

7.Го имаш сетирано компјутерт, при вклучување автоматски да отвара и месенџер.

8.Не можес да си објасниш каде заминало времето.

9.Користиш кратенки како „лол“, „асл“, „плс“ наместо цели зборови.

10.Пишуваш побрзо од што мислиш.

11.За време на вечерата стануваш и одиш да провериш дали те барал некој.

12. Ако треба ќе изгубиш пола час но на сите контакти ке им кажеш 4ао.

13.Ти снемува интернет и пцуеш се живо.

15. Се пронајде барем во 5 од овие точки.

16.Не забележа дека е скокната точката број 14.

17.Се врати да провериш дали навистина ја нема, се смееш па ти текнува ти ја направиле оваа финта и друг пат.

18. Решаваш да го споделиш ова со уште еден он-лајн пријател кој е зависен од интернет како тебе.

lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Провери дали си МСН зависник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Провери дали си МСН зависник?   Провери дали си МСН зависник? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 7:19 pm

Јас сум 14/18 Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Провери дали си МСН зависник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Провери дали си МСН зависник?   Провери дали си МСН зависник? Icon_minitimeПон Фед 09, 2009 5:56 pm

Па во некои точки да во некои не...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Провери дали си МСН зависник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Провери дали си МСН зависник?   Провери дали си МСН зависник? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Провери дали си МСН зависник?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Чек Дис Аут-
Отиди до: