Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Спортски или комфорни?

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Спортски или комфорни? Empty
ПишувањеПредмет: Спортски или комфорни?   Спортски или комфорни? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 3:33 pm

кои коли повеке ве привлекуваат спортски коли
како ferrari f430

http://www.channel4.com/4car/media/100-greatest/03-large/37-ferrari-f430.jpg
или повеке ве привлекува луксузот и удобноста која ја пружа maybach pearl


http://cache.jalopnik.com/assets/resources/2006/09/maybach_pearl.jpg
јас лично сум за нешто помеѓу како bentley continental GT
http://ca.carnewstoday.com/car-news/images/thumbs/lrg_article_307-img_0.jpg
__________________
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Спортски или комфорни? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спортски или комфорни?   Спортски или комфорни? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 10:59 pm

мене повеке ме привлекуваат спортски коли....
Вратете се на почетокот Go down
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Спортски или комфорни? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спортски или комфорни?   Спортски или комфорни? Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 11:25 pm

Иако повеќе ме привлекуваат спортски автомобили сепак повеќе ги сакам комфортните автомобили бидејќи не е се во изгледот..
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Спортски или комфорни? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спортски или комфорни?   Спортски или комфорни? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Спортски или комфорни?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Автомобили и мотори-
Отиди до: