Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилена боја на кола?

Go down 

Која ви е најомилена боја на кола?
Црна
57%
 57% [ 4 ]
Сребрена
29%
 29% [ 2 ]
Бела
0%
 0% [ 0 ]
Црвена
14%
 14% [ 1 ]
Плава
0%
 0% [ 0 ]
Жолта
0%
 0% [ 0 ]
Зелена
0%
 0% [ 0 ]
Некоја друга(ќе наведам во пост)
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 7
 

АвторПорака
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Омилена боја на кола?   Нед Фед 01, 2009 3:29 pm

На мене Црна а на вас? Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Омилена боја на кола?   Нед Фед 01, 2009 6:03 pm

Црна и сребрена...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
nadicaa
Администратор
avatar

Број на мислења : 65
Age : 23
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Омилена боја на кола?   Нед Фед 01, 2009 10:56 pm

за мене црвена Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bubeee
Администратор
avatar

Број на мислења : 84
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Омилена боја на кола?   Пон Фед 02, 2009 11:26 pm

Според мене црна..,.. Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nensy
Почетник
avatar

Број на мислења : 16
Age : 24
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Омилена боја на кола?   Сре Фед 04, 2009 8:03 pm

Сребрена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja
Почетник
avatar

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

ПишувањеПредмет: Re: Омилена боја на кола?   Саб Фед 28, 2009 1:59 pm

crna tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилена боја на кола?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена боја на кола?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Автомобили и мотори-
Отиди до: