Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Најгрди автомобили низ историјата

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Најгрди автомобили низ историјата   Нед Фед 01, 2009 3:28 pm

Секако има многу грди коли по светот . Која е најгрда според вас? за мене е дефинитивно Запорожец:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Нед Фед 01, 2009 6:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
nadicaa
Администратор
avatar

Број на мислења : 65
Age : 23
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Нед Фед 01, 2009 10:58 pm

фиче...........хехехе радосен радосен Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bubeee
Администратор
avatar

Број на мислења : 84
Age : 24
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Пет Фед 06, 2009 9:23 pm

Stolee напиша:


Дефинитивно таа е најгрдата кола... Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja
Почетник
avatar

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   Саб Фед 28, 2009 2:01 pm

fico
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најгрди автомобили низ историјата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најгрди автомобили низ историјата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Македонски непокор
» РЕЛИГИЈАТА И ИСТОРИЈАТА - КАРАКТЕРНА СЛИКА НА ЕДЕН НАРОД

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Автомобили и мотори-
Отиди до: