Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 ЕМО стил..?

Go down 
АвторПорака
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 24
Registration date : 2009-02-01

ЕМО стил..? Empty
ПишувањеПредмет: ЕМО стил..?   ЕМО стил..? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 2:46 pm

дали ви се допаѓа емо стилот??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nensy
Почетник
nensy

Број на мислења : 16
Age : 24
Registration date : 2009-02-01

ЕМО стил..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕМО стил..?   ЕМО стил..? Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 11:14 pm

Е Наде супер темаа.......

До пред некој ден бев затрескана по ЕМО стилот едноставно
што се вика бев опседната со него......... Лут

Ама од сега понатаму веќе е друго...

Едноставно дојдов до заклучок дека сето тоа се живи глупости.......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ЕМО стил..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕМО стил..?   ЕМО стил..? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 1:04 am

Уфф мразам ЕМО стил...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ЕМО стил..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕМО стил..?   ЕМО стил..? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:44 pm

Не ми се допаѓа.......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ЕМО стил..? Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕМО стил..?   ЕМО стил..? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ЕМО стил..?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Мода и Убавина-
Отиди до: