Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ноти и акорди

Go down 
АвторПорака
Bubo
Почетник
Bubo

Број на мислења : 24
Age : 24
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Ноти и акорди Empty
ПишувањеПредмет: Ноти и акорди   Ноти и акорди Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 1:17 pm

Овде можете да тражете и да давате акорди и ноти
Вратете се на почетокот Go down
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Ноти и акорди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноти и акорди   Ноти и акорди Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 11:38 pm

Напиши некои акорди за песни што ги знаеш...некои народни или сл...


Последната промена е направена од Bubeee на Пет Фед 06, 2009 9:52 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Bubo
Почетник
Bubo

Број на мислења : 24
Age : 24
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Ноти и акорди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноти и акорди   Ноти и акорди Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 7:32 pm

Јас не знам но имам акорди во Нотепад за некои песни
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ноти и акорди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноти и акорди   Ноти и акорди Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ноти и акорди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Mузика-
Отиди до: