Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прикачување на фотографии

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Прикачување на фотографии   Нед Фед 01, 2009 12:49 pm

Ако сакате да прикачите фотографија во вашето мислење, тоа нема да можете да го сторите директно од вашиот компјутер, туку ќе мора да ја хостирате вашата фотографија на некоја веб страна.

Најлесно и наједноставно ви е на

Не бара никакво зачленување, ниту плаќање. http://imageshack.us
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
 
Прикачување на фотографии
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Известувања!-
Отиди до: