Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Правила на подфорумот ОПШТИ МУАБЕТИ

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Правила на подфорумот ОПШТИ МУАБЕТИ Empty
ПишувањеПредмет: Правила на подфорумот ОПШТИ МУАБЕТИ   Правила на подфорумот ОПШТИ МУАБЕТИ Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 12:42 pm

За да не се бришат или префрлуваат теми, пред да отворите некоја нова разгледајте дали е претходно отворена истата. Освен оваа има уште неколку страни во кои може да го најдете тоа што го барате.
Во врска со реплицирање на темите ... потрудете се вашите коментари да не се навредливи кон останатите членови, да не бидат од сеирџиски карактер и колку што се може да одговараат на поставената тема.


Пишувајте по сопствен избор и со свој стил, кој сака нека пишува содржајни долги постови... кој сака нека пишува кратко, меѓутоа сето тоа да биде во контекст со темата и да биде убаво спакувано.
Не пишувајте постови кои ќе содржат само едно или повеќе емотивни икони. Не пишувајте постови од типот, да се согласувам/не се согласувам. Да/Не. Браво. Постовите од тој тип ќе ги бришам без никакво образложување.
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Правила на подфорумот ОПШТИ МУАБЕТИ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Општи муабети-
Отиди до: