Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Правила на подфорумот ГУРММАНСКО КАТЧЕ

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Правила на подфорумот ГУРММАНСКО КАТЧЕ Empty
ПишувањеПредмет: Правила на подфорумот ГУРММАНСКО КАТЧЕ   Правила на подфорумот ГУРММАНСКО КАТЧЕ Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 12:38 pm

Мораше да напишам правила за подфорумов да изгледа соврешено.

1. Би ве замолила за секој ново-постиран рецепт „насловот” на рецептот да го болдирате.
2. Исто така би ве замолила да ги пишувате потребните состојки и подготовката и истите да ги подвлекувате.
3. Има мал милион рецепти, затоа гледајте да не ги повторувате веќе напишаните.
4. Постираје го правиот рецепт на правиот топик ( прегледајте ги прво топиците ).
5. Гледајте рецептите да ви се на кирилица!
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Правила на подфорумот ГУРММАНСКО КАТЧЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Гурманско катче-
Отиди до: