Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пред да отворите нова тема!

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Пред да отворите нова тема! Empty
ПишувањеПредмет: Пред да отворите нова тема!   Пред да отворите нова тема! Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 12:28 pm

Разгледајте малку по претходните страни да не е веќе отворена таква тема. Одвојте си малку време за да го запознаете подобро форумот.

Сигурно ќе налетате на постари и многу интересни теми кои чекаат на вашите постови и мислења.
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Пред да отворите нова тема! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пред да отворите нова тема!   Пред да отворите нова тема! Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 12:47 pm

Да се надоврзам!

Морам да дадам опомена и за ова:некои членови упорно отвараат нови теми со големи почетни букви на сите зборови во реченицата. На пример: Каде Да Барам Книга За Дизајн...
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Пред да отворите нова тема!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Известувања!-
Отиди до: