Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила на подфорумот ФУДБАЛ

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Правила на подфорумот ФУДБАЛ   Нед Фед 01, 2009 12:21 pm

Сето ова е со цел: да се развива квалитетна дискусија на форумот и на темите. Значи немојте да ме сфатите погрешно. Прифатливо е да се навива, но барем, навивачките постови продолжете ги, за да може некој да одговори. Пцуење, провокации, постови од 2-3 зборови, ќе бидат бришени!

Во најмала мера, пробајте да цензурирате со користење на *

Правилата на форумот, постојат и овде. Страстите чувајте ги за дома, или за по приватни пораки. Таму никој не ве бриши!

Кога по неколку опомени - продолжите по ваше, следува нормално бан од 10 дена како опомена или жолт картон, пред трајно исклучување!

Благодарам на разбирањето.

1. Не пишувајте по неколку постови на иста страна од темата, еден по друг... се губи прегледноста. Користете го копчето Измени.

2. Пробајте да напишете пост подолг од 2-3 збора. Не може да се развие дискусија со постови од типот „Јуве се најјаки“, „Ќути ништо не знаеш“ и слични на овие.

3. За непочитување на било кое правило од горенаведените од страна на Димитар и од мене, следуваат 2 опомени. Ако не се поправи членот, следува бан од темата.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
 
Правила на подфорумот ФУДБАЛ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: