Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Трансфери

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Трансфери   Трансфери Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 12:14 pm

Овде ќе ги пишуваме трансферите...пред да пишуваш провери дали го има напишано тој трансфер.

Реднап го врати Чимбонда во Тотенхем.

Виган потпиша со Родалега и Ватсон

Абонданзиери од Гетафе во Бока Јуниорс

Ловенкранс од Шалке 04 во Њукасл
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Трансфери   Трансфери Icon_minitimeВто Фед 24, 2009 11:52 am

Бидејќи заврши трансфер сезоната ја затворам оваа тема...
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Трансфери   Трансфери Icon_minitimeСаб Јун 13, 2009 1:11 pm

Кака---Милан----> Реал Мадрид

Роналдо---Манчестер Јунајтед----> Реал Мадрид
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Трансфери   Трансфери Icon_minitimeСаб Јан 09, 2010 12:47 am

Бекам на позајмица во милан !
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Sponsored content
Трансфери Empty
ПишувањеПредмет: Re: Трансфери   Трансфери Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Трансфери
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: