Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Провокации во Фан Клубовите

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Провокации во Фан Клубовите Empty
ПишувањеПредмет: Провокации во Фан Клубовите   Провокации во Фан Клубовите Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 12:09 pm

Ова е со цел да има поквалитетни постови од фановите + да има објективност за која често се жалите. Mодераторите ќе ги решавaaт или проследуваме пријавите до админите, па тие ќе преземат мерки во зависност од тежината на провокацијата.

ПО 3 ОПОМЕНИ ВО ИСТИ ФАН КЛУБ СЛЕДУВА БАН!
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Провокации во Фан Клубовите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: