Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Фан Клуб:Манчестер Јунајтед

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 11:33 am

Овде ќе пишуваме за Манчестер Јунајтед

*********************************************************************
Manchester United 1-0 Everton
Ronaldo 44'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 12:11 pm

Честито победа lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 4:08 pm

Фала,фала..........да ви се врати..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 12:27 am

Нека им е среќен роденденот на Роналдо(24) и на Тевез(25) да продолжат да ги полнат мрежите на противниците...најголемите ѕвезди во ист ден роденирадосенрадосен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:00 pm

Исто така денес 46 легенди на јунајтед починале при авионска несреќа...нека почиваат во мир
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeНед Фед 08, 2009 10:40 pm

Манчестер Јунајтед 1-0 Вест Хем
Гигс 62'

Ван Дер Сар не е примал гол на 13 натпревари и го сруши британскиот рекорд...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeПон Фед 09, 2009 7:53 pm

Браво за Ван Дер Сар...мислам дека ке е најдобар голам оваа 2009...радосенНамигнува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 7:50 pm

dimitaar напиша:
Браво за Ван Дер Сар...мислам дека ке е најдобар голам оваа 2009...радосенНамигнува

и јас така мислам Среќен Среќен радосен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeНед Фед 15, 2009 9:53 pm

FT:Derby 1-4 Manchester United
Nani 29'
Gibson 44'
Ronaldo 48'
Addison 56'
Welbeck 81'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeВто Фед 24, 2009 11:50 am

Манчестер Јунајтед 3-0 Фулам

**************************************************************

Манчестер Јунајтед 2-1 Блекбурн


На ред се Интер...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeЧет Фед 26, 2009 9:51 pm

Интер 0-0 Манчестер Јунајтед
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitimeНед Мај 17, 2009 5:48 pm

Maнчестер Јунајтед и по трет пат по ред ја освојува премиер лигата...на 27 Мај може да ја одбрани титулата во Лигата на Шемпионите...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Sponsored content
Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб:Манчестер Јунајтед   Фан Клуб:Манчестер Јунајтед Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан Клуб:Манчестер Јунајтед
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: