Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Фан Клуб Милан

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан  Клуб Милан Empty
ПишувањеПредмет: Фан Клуб Милан   Фан  Клуб Милан Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 2:16 am

Сите Навивачи на милан можат да писуват овде радосен
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан  Клуб Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб Милан   Фан  Клуб Милан Icon_minitimeНед Фед 01, 2009 4:41 pm

Вечерва со среќа да победиме радосен
I 2 mesto ke sme:) affraid
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан  Клуб Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб Милан   Фан  Клуб Милан Icon_minitimeПон Фед 02, 2009 12:44 am

Лацио 0-3 Милан
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Фан  Клуб Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб Милан   Фан  Клуб Милан Icon_minitimeСаб Јан 09, 2010 12:46 am

Во Недела се игра дербито Јувентус - Милан..


Јуве е многу ослабнат оваа година па очекувам да се распали милан и да има ПЕТАРДА!
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Sponsored content
Фан  Клуб Милан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан Клуб Милан   Фан  Клуб Милан Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан Клуб Милан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: