Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тип на денот

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Тип на денот   Нед Фед 01, 2009 3:19 am

Овде ке пишувате типови...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Тип на денот   Нед Фед 01, 2009 11:43 am

Aталанта - Катаниа 1
Интер - Торино 1
Џенова - Палермо 1Х
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Тип на денот   Нед Фед 01, 2009 3:35 pm

За денес Милан-2
Торино-2 cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Тип на денот   Саб Фед 07, 2009 8:32 pm

Евертон:Болтон-1 cheers
Нанси-1
Лориент-1
Милан-1
lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Тип на денот   Саб Фед 14, 2009 7:44 pm

За денес Наполи 1.. Хаха Хаха
Лацио-1 Хаха Хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тип на денот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тип на денот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: