Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Игла форум се враќа

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Игла форум се враќа Empty
ПишувањеПредмет: Игла форум се враќа   Игла форум се враќа Icon_minitimeНед Мај 17, 2009 11:01 pm

По тримесечна пауза Игла форум се враќа, форумот не беше достапен поради наши проблеми но сега слободно можете да пишувате на него и да разменувате мислења...

Игла форум...
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Игла форум се враќа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Известувања!-
Отиди до: