Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали почитувате туѓи мислења?

Go down 

Дали почитувате туѓи мислења
Да
Дали почитувате туѓи мислења? Icon_voting_bar100%Дали почитувате туѓи мислења? Icon_voting_bar
 100% [ 3 ]
Не
Дали почитувате туѓи мислења? Icon_voting_bar0%Дали почитувате туѓи мислења? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали почитувате туѓи мислења? Empty
ПишувањеПредмет: Дали почитувате туѓи мислења?   Дали почитувате туѓи мислења? Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 8:04 pm

Значи, дали ги почитувате мислењата? Дали знаете да ги прифатите и тогаш кога се разликуваат од вашите? Дали имате почит кон сечие мислење на форумов, особено кон мислењата на тие што не ги знаете? Или па токму нивните мислења повеќе ги омаловажувате и токму со нив помалку внимавате како дискутирате?

Темава ја отварам бидејќи често се случува членовите (посебно со новите) да се најдат со различни ставови и мислења, па да се раскараат на една или неколку теми и останат на некој начин непријатели.
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали почитувате туѓи мислења? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали почитувате туѓи мислења?   Дали почитувате туѓи мислења? Icon_minitimeНед Фед 15, 2009 12:57 pm

Секако дека ги почитувам
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Дали почитувате туѓи мислења?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Игла...-
Отиди до: