Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали сте биле преплашени од глупости?

Go down 
АвторПорака
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали сте биле преплашени од глупости? Empty
ПишувањеПредмет: Дали сте биле преплашени од глупости?   Дали сте биле преплашени од глупости? Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 7:55 pm

Оваа тема ја отворив бидејки вчера мене ми се случи такво нешто враќајќи се накај дома со моите другарки и на ендата другарка нешто и шушна и сите почнаа да пискат така што почнавме да трчаме како избезумени..... Хаха Хаха После тоа не беше страв да си одиме до дома... Хаха Хаха
Вратете се на почетокот Go down
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Дали сте биле преплашени од глупости? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле преплашени од глупости?   Дали сте биле преплашени од глупости? Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 11:27 pm

Bubeee напиша:
Оваа тема ја отворив бидејки вчера мене ми се случи такво нешто враќајќи се накај дома со моите другарки и на ендата другарка нешто и шушна и сите почнаа да пискат така што почнавме да трчаме како избезумени..... Хаха Хаха После тоа не беше страв да си одиме до дома... Хаха Хаха

И јас бев преплашена после од се живо и диво се плашевме... lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте биле преплашени од глупости?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Мистерии-
Отиди до: