Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Жикина династија

Go down 
АвторПорака
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Жикина династија Empty
ПишувањеПредмет: Жикина династија   Жикина династија Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 7:40 pm

Според мене филмот е закон баш пред малку го гледав и от таму ми дојде и идејата да ја отворам оваа тема да видам и ваши размислувања дали е добар филмот. Па пишете ги вашите мислења за овај филм ... Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Жикина династија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жикина династија   Жикина династија Icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 7:48 pm

Хаха Хаха Лол овој филм е најинтересен до сега што сум го гледал... afro
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
 
Жикина династија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Филм и ТВ-
Отиди до: