Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кинеска храна?

Go down 
АвторПорака
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Кинеска храна?   Нед Фед 08, 2009 11:17 pm

Што мислете за кинеската храна? јас не ја сакам ногу cat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
avatar

Број на мислења : 65
Age : 23
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Кинеска храна?   Пон Фед 09, 2009 12:21 am

Не сум пробала но би сакала да пробам Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Кинеска храна?   Пон Фед 09, 2009 12:47 am

Јас сеуште не сум пробал кинеска храна Засрамен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кинеска храна?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кинеска храна?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Гурманско катче-
Отиди до: