Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?

Go down 
АвторПорака
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Empty
ПишувањеПредмет: Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?   Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:55 pm

Ова е тема каде што можете да кажете дали знаете да свирите на некој музички инструмент.
Еве јас ке ја запичнам прва темава. Јас свирам на клавир. А вие?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?   Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Icon_minitimeПон Фед 09, 2009 1:02 am

Јас на ништо незнам да свирам... Засрамен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 24
Registration date : 2009-02-01

Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?   Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Icon_minitimeПет Фед 13, 2009 6:58 pm

Не Neutral но би сакала да се научам да свирам на несто Среќен Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bubo
Почетник
Bubo

Број на мислења : 24
Age : 23
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?   Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Icon_minitimeПет Фед 13, 2009 8:20 pm

Епа знам да свирам на синтисајзер и нешто знам на гитара но допрва ке научам се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?   Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:08 pm

JAs neznam na nisto no sakam da naucam Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?   Дали знаете да свирите на некој музички инструмент? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали знаете да свирите на некој музички инструмент?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Mузика-
Отиди до: