Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Очајни домаќинки

Go down 

Која Очајна домакинка ви се допаѓа најмногу?
Бри
Очајни домаќинки Icon_voting_bar0%Очајни домаќинки Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Габриел
Очајни домаќинки Icon_voting_bar100%Очајни домаќинки Icon_voting_bar
 100% [ 3 ]
Сузан
Очајни домаќинки Icon_voting_bar0%Очајни домаќинки Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Линет
Очајни домаќинки Icon_voting_bar0%Очајни домаќинки Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
ниедна
Очајни домаќинки Icon_voting_bar0%Очајни домаќинки Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Очајни домаќинки Empty
ПишувањеПредмет: Очајни домаќинки   Очајни домаќинки Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 7:03 pm

Која од очајните домакинќи сте вие? Или поточно која ви е најсимпатична, најдобро глуми? Која ви е фаворит?

На мене фаворит ми е Габриел...
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Очајни домаќинки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Очајни домаќинки   Очајни домаќинки Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:48 pm

Stolee напиша:
Која од очајните домакинќи сте вие? Или поточно која ви е најсимпатична, најдобро глуми? Која ви е фаворит?

На мене фаворит ми е Габриел...

И мене ми е фаворит.... Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Очајни домаќинки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Очајни домаќинки   Очајни домаќинки Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:46 pm

Favorit mi e Gabriela najslatka e od site i simpati4na I love you I love you
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




Очајни домаќинки Empty
ПишувањеПредмет: Re: Очајни домаќинки   Очајни домаќинки Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Очајни домаќинки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Филм и ТВ-
Отиди до: