Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Тетоважи

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Тетоважи Empty
ПишувањеПредмет: Тетоважи   Тетоважи Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:57 pm

Јас немам тетоважи, но не сум против нив.
Ги сакам.
Но пред тетовирање треба да се размисли добро, дали тоа што си го истетовирал ќе ти се допаѓа по едно 10 години.
Затоа ако би се истетовирал, би ставил нешто апстрактно, кое нема привремено значење.
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Тетоважи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тетоважи   Тетоважи Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:43 pm

Едноставно обожавам тетоважи и мислам дека еден ден ке ставам тетоважа, но сепак ке одберам некоја мала што ке ми се допаѓа...
Вратете се на почетокот Go down
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 25
Registration date : 2009-02-01

Тетоважи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тетоважи   Тетоважи Icon_minitimeНед Фед 08, 2009 3:06 am

И јас обозавам тетоважи...
Вратете се на почетокот Go down
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Тетоважи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тетоважи   Тетоважи Icon_minitimeЧет Фед 19, 2009 12:20 pm

Не не не не не нејкам Тетоважи... Лут
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
Maja
Почетник
Maja

Број на мислења : 34
Registration date : 2009-02-07

Тетоважи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тетоважи   Тетоважи Icon_minitimeСаб Фед 28, 2009 1:49 pm

Sakam tetovazi i sakam da si nacrtam tetovaza i koga ke porasnam ke probam Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тетоважи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тетоважи   Тетоважи Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Тетоважи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Мода и Убавина-
Отиди до: