Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Помош, проблеми, прашања, совети...

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Помош, проблеми, прашања, совети... Empty
ПишувањеПредмет: Помош, проблеми, прашања, совети...   Помош, проблеми, прашања, совети... Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:49 pm

Овде ако има некој проблем прашање слободно нека пиши на темата па ние ќе видиме дали ќе можеме да помогниме...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
 
Помош, проблеми, прашања, совети...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Хардвер-
Отиди до: