Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Барам програма...

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Барам програма... Empty
ПишувањеПредмет: Барам програма...   Барам програма... Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:47 pm

Овде може да побарате некој програми...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Bubo
Почетник
Bubo

Број на мислења : 24
Age : 23
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Барам програма... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Барам програма...   Барам програма... Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 8:37 pm

Може ли некој да ми даде линк за симнување на phpBB3 или VBulletin???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Барам програма...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Оперативни системи и програми-
Отиди до: