Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Помош: Кратки програмки

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Помош: Кратки програмки Empty
ПишувањеПредмет: Помош: Кратки програмки   Помош: Кратки програмки Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:46 pm

Не ви е јасен некој термин во програмирањето? Не можете да решете некоја задача? Не ви се пишува домашна? Ај постирајте овде проблем, па на наше и на сечие задоволство ќе пробаме да го решиме.

п.с. специфицирајте јазик и дали може евентуално во друг.
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Помош: Кратки програмки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Програмирање и програмски јазици-
Отиди до: