Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Во која македонска фирма би сакале да се вработите

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:40 pm

Значи кога би можеле да бирате каде би се вработиле?

Не ми треба директорска позиција ама би сакал во Т-Хоме. Ем имаат добра плата ем немаш заебанции како што слушам по другиве и си имаш бесплатни разговори и попусти за телефони.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 9:22 pm

Јас кога би имала можност би сакала да се вработам како адвокат или во судот(судија)...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dimitaar
Администратор
dimitaar

Број на мислења : 123
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeПон Фед 09, 2009 12:50 am

Јас во владата....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
nadicaa
Администратор
nadicaa

Број на мислења : 65
Age : 24
Registration date : 2009-02-01

Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitimeЧет Фед 12, 2009 1:44 am

Не знам не сум размислувала.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Во која македонска фирма би сакале да се вработите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во која македонска фирма би сакале да се вработите   Во која македонска фирма би сакале да се вработите Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Во која македонска фирма би сакале да се вработите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Економија и Бизнис-
Отиди до: