Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Барате некој закон?

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Барате некој закон? Empty
ПишувањеПредмет: Барате некој закон?   Барате некој закон? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:35 pm

Барате некој закон?

http://www.pravo.org.mk е првиот македонски веб сервис за правници, студенти и сите останати кои имаат потреба од закони.

На веб сервисот се наоѓаат закони и меѓународни договори, анализи и судска пракса кои граѓаните можат да ги искористат во секојдневната работа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
 
Барате некој закон?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Право-
Отиди до: