Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ќе ми ја фати ли играва ?

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Ќе ми ја фати ли играва ? Empty
ПишувањеПредмет: Ќе ми ја фати ли играва ?   Ќе ми ја фати ли играва ? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 6:33 pm

За да видите дали може вашиот компјутер да ја подржи за да ја играте играта кликнете тука и одберете ја играта и после кликнете на копчето "Can you run it?"

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
 
Ќе ми ја фати ли играва ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Игри-
Отиди до: