Игла форум!


 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали би заминале во странство?

Go down 

Дали би заминале во странство?
Да
Дали би заминале во странство? Icon_voting_bar100%Дали би заминале во странство? Icon_voting_bar
 100% [ 1 ]
Не
Дали би заминале во странство? Icon_voting_bar0%Дали би заминале во странство? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 1
 

АвторПорака
Stolee
Администратор
Stolee

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали би заминале во странство? Empty
ПишувањеПредмет: Дали би заминале во странство?   Дали би заминале во странство? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 1:02 am

Да можете да заминете странство во овој момент, дали би заминале...
Да ви ветат работа, пристојно живеење...или би останале тука и би ја граделе својата „империја“ во Македонија?

Јас...не знам...ама по се изгледа ќе заминам за странство. Народот овде што живее ...за ништо не го бива...и да почнам нешто, за инает ќе пронајдат начин да ти ја урнат среќата...
Вратете се на почетокот Go down
http://igla.macedonianforum.net
Bubeee
Администратор
Bubeee

Број на мислења : 84
Age : 26
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

Дали би заминале во странство? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би заминале во странство?   Дали би заминале во странство? Icon_minitimeПет Фед 06, 2009 10:05 pm

Доколку би имала шанса да би заминала
Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би заминале во странство?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Општи муабети-
Отиди до: