Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Аватари и Потписи

Go down 
АвторПорака
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Аватари и Потписи   Сре Фед 04, 2009 10:31 pm

Овде може некој да побара аватар или потпис па кој може ќе му најде...Среќен:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Аватари и Потписи   Пет Фед 06, 2009 8:06 pm

Ај да почнам јас...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
 
Аватари и Потписи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Игла...-
Отиди до: