Игла форум!


 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кој ке биде шампион во ЛШ?

Go down 

Кој ќе биде шампион во ЛШ?
Рома
0%
 0% [ 0 ]
Челзи
0%
 0% [ 0 ]
Интер
0%
 0% [ 0 ]
Барселона
33%
 33% [ 1 ]
Ливерпул
0%
 0% [ 0 ]
Ман.Јун
67%
 67% [ 2 ]
Баерн Минхен
0%
 0% [ 0 ]
Арсенал
0%
 0% [ 0 ]
Јувентус
0%
 0% [ 0 ]
Реал Мадрид
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
Stolee
Администратор
avatar

Број на мислења : 128
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Кој ке биде шампион во ЛШ?   Сре Фед 04, 2009 8:31 pm

Па гледам веке дека се познати 16те екипи во следниот круг и да отворам тема КОЈ КЕ БИДЕ СПОРЕД ВАС ШАМПИОН ВО ЛШ ОВАА ГОДИНА?
И сакам образложение зошто мислите дека овој тим ке биде шампион не само со пост како ''Челзи дефинитивно'' или ''Јуве шампион''
вакви не образложи зошто мислиш дека ке биде шампион по играта тактиката итн.

Да споменам во 16те кој колку пати бил шампион па можеби и ке споредувате:

- Челзи 0
- Рома 0
- Интер 2
- Панатинаикос 0
- Барселона 2
- Спортинг 0
- Атл.Мадрид 0
- Ливерпул 5
- Ман.Јун 3
- Виљареал 0
- Лион 0
- Баерн Минхен 4
- Арсенал 0
- Порто 2
- Јувентус 2
- Реал Мадрид 9


Последни победници:
2007/2008 Манчестер Јунајтед
2006/2007 Милан
2005/2006 Барселона
2004/2005 Ливерпул
2003/2004 Порто
2002/2003 Милан
2001/2002 Реал Мадрид
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net
dimitaar
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Age : 25
Местолокација : Радовиш
Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Кој ке биде шампион во ЛШ?   Нед Фед 08, 2009 11:15 pm

Барселона.... cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://igla.macedonianforum.net/forum.htm
 
Кој ке биде шампион во ЛШ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Игла форум! :: Фудбал-
Отиди до: